• TEL: 12 638 47 66
  • E-MAIL: biurofactor@wp.pl

MARIA KREBS

FACTOR - BIURO RACHUNKOWE KRAKÓW

O NAS

Zespół pracowników naszego biura, to specjaliści z dużym doświadczeniem zdobytym w trakcie wieloletniej współpracy ze znanymi podmiotami gospodarczymi i indywidualnej praktyki zawodowej w wielu aspektach zdarzeń gospodarczych. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi organami, co ogranicza angażowanie się klienta w procedury.

Nasze Biuro posiada klientów, którzy od wielu lat korzystają z naszych usług i powierzają nam swoje sprawy na każdym etapie ich prowadzenia, w tym również przed organami skarbowymi, administracją i sądownictwem. Dzięki temu każdy problem jest rozwiązywany na miejscu bez dodatkowych kłopotów dla klienta. Prowadzimy z sukcesami wiele spraw o charakterze odwoławczym w imieniu naszych klientów w sytuacjach, gdzie podmiot ze względu na brak doświadczenia rezygnuje z dochodzenia swoich racji. Obsługujemy firmy realizujące obrót na terenie UE i poza tym obszarem, wraz z konsekwencjami celno – podatkowymi (akcyza).

Prowadzimy również politykę kadrową z obsługą w tym zakresie. Jesteśmy firmą, której można zlecić kompleksową obsługę outsourcingową zamiast szukać pracownika na część etatu z niewiadomym skutkiem. Kierujemy się zasadą, iż to my jesteśmy od szukania rozwiązań, a klient decyduje o sposobie postępowania. Obsługujemy podmioty o różnorodnym profilu działalności – produkcja, handel, usługi, gastronomia, służba zdrowia, wolne zawody i inne.

ELASTYCZNOŚĆ

Usługi księgowe w pełni dopasowujemy do potrzeb Państwa firmy.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

DOŚWIADCZENIE

Personel naszego biura rachunkowego posiada odpowiednie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

KONTAKT

  • UL. WALEREGO SŁAWKA 3A, 30-633 KRAKÓW
  • BIUROFACTOR@WP.PL
  • (48) 12 638 47 66

DLACZEGO BIURO RACHUNKOWE FACTOR?

SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE BIURO RACHUNKOWE ORAZ JAKIE UDOGODNIENIA PRZYGOTOWALIŚMY DLA KLIENTÓW NASZEJ FIRMY.

Top